Tvorba webov

Prečo web

preco web

Prečo je vlastný web pre úspešné podnikanie nevyhnutný?

“Nie si na webe, ako keby si ani nebol.”

Informácie dostupné 24/7

Keďže webová stránka nepotrebuje oddych, spánok ani pracovné pauzy, informácie o spoločnosti, jej produktoch alebo ponúkaných službách dokáže poskytovať nepretržite. Výhodou je, že všetky informácie môžete kedykoľvek aktualizovať a vykonané zmeny sa prejavia okamžite. Navyše sa k ním každý vie dostať okamžite.​

Vaša konkurencia už vlastný web má.

Nedávajte vašej konkurencii výhodu tým, že web nemáte a neviete plnohodnotne propagovať svoju činnosť a produkty. Aj keď možno ponúkate lepšie služby za lepšie ceny je to zbytočné ak sa o tom ľudia nedozvedia. ​

Lacný a efektívny marketingový nástroj

Ak porovnáme reklamu na internete s printom, televíziou, rozhlasom alebo outdoorom, zistíme, že online inzercia je lacnejšia a efektívnejšia. Okrem cenovej dostupnosti vyhráva online aj v trvanlivosti – informácia v novinách je časovo obmedzená, webová stránka je médium s dlhodobou životnosťou. Vaša vlastná webstránka sa dá kombinovať aj s ostatnými nástrojmi online marketingu a ľudí môžete odkazovať na svoj web zo sociálnych sietí, článkov na blogu alebo z videí. Optimalizovaná stránka dokáže prilákať návštevníkov a zákazníkov aj z výsledkov vyhľadávania.

Budovanie imidžu a dôveryhodnosti

Jednotlivci môžu na svojej stránke odkazovať na portfólio prác alebo referencie od spokojných klientov. Spoločnosť ponúkajúca produkty sa môže na vlastnej webstránke pochváliť hodnoteniami od zákazníkov. A aby si bloger vybudoval komunitu priaznivcov, môže so svojimi čitateľmi udržiavať vzťah prostredníctvom diskusie pod článkami. Akou formou si budete na webe budovať svoju hodnovernosť vy, záleží podľa účelu vašej činnosti. Už stránka s vaším menom a adresou spoločnosti pôsobí v prostredí prevažne anonymného internetu dôveryhodne.

Online zákaznícka podpora šetrí váš čas

Čas, ktorý by ste strávili odpovedaním na všedné otázky vašich zákazníkov telefonicky, e-mailom alebo osobne môžete využiť efektívnejšie. Postačí, ak si na svoju webstránku umiestnite odpovede na najčastejšie kladené otázky (tzv. Frequently Asked Questions) týkajúce sa vašej spoločnosti alebo jej produktov. Odpovede tak budú verejne a ľahko prístupné aj v čase vašej nedostupnosti.

Získate aj profesionálny e-mail

Spolu so stránkou si môžete zaobstarať aj originálnu e-mailovú adresu pre seba, ale aj ostatných členov vašej spoločnosti. Mail s vlastnou doménou je ľahko zapamätateľný, pôsobí profesionálnejšie a netreba príliš polemizovať, či je hodnovernejší a profesionálnejší jankomrkvicka123@gmail.com alebo janko@mrkvicka.sk.

Máte otázky ?

Neváhajte nás kontaktovať ! Radi zodpovieme na Vaše otázky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *